The Seclusive Mansion Villa
| Wifi Wi-Fi | Gyerekbarát Kiságyak Játszótér | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A The Seclusive Mansion Villa Roseau akár 5 vendéget is képes fogadni, és kényelmes elhelyezkedéssel büszkélkedhet, olyan ikonikus kulturális látványosságoktól, mint a West Bridge, hozzávetőlegesen 3 km-re.
A St. Patrick's Roman Catholic Cathedral nagyjából egy 10 perces autóútra, a The Old Mill Cultural Centre pedig 4 km-re helyezkedik el az ingatlantól. A 2 hálószobás szálláshely olyan természeti látnivalókhoz is közel van, mint a 2 km-re lévő Dominica Botanic Gardens.
A nyaraló kertre néző kilátással teszi kellemesebbé az itt tartózkodást. A Roseau városi szállás fürdőszobái bidét és külön WC-t is magukba foglalnak. A fürdőszobákban hajszárító és törölközők is biztosítják a kényelmet.
A Roseau városi villa biztosít egy teljesen felszerelt konyhát, valamint étkezővel várja a vendégeket. A saját ételek elkészítéséhez hűtő, sütő és üvegáru is biztosított. A vendégek könnyen elérhetik a Canefield repülőteret, amely 10 perc autóútra található a The Seclusive Mansion Villa területétől.
- Helyi látnivalók
- screws sulphuric pools2306 km
- Alford Ward2556 km
- The University of the West Indies2531 km
- Bath Estate2187 km
- Közkönyvtár2608 km
- Dominica Botanic Gardens2199 km
- Morne Bruce2432 km
- Roseau Museum2582 km
- Repülőterek
- Roseau8 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Széf
- Háziállat nem engedélyezett
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Kiságyak
- Táblajátékok
- Játszótér
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A The Seclusive Mansion Villa milyen messze van a Roseau repülőtértől?
A The Seclusive Mansion Villa autóval 10 percre van a Roseau repülőtértől. - ❓
A The Seclusive Mansion Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a The Seclusive Mansion Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A The Seclusive Mansion Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a The Seclusive Mansion Villa hűtővel, sütővel és üvegáruval felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A szálláshely engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a szálláshely nem engedélyez háziállatot. - ❓
A nyaraló élvezetes kilátást kínál?
A nyaraló kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a The Seclusive Mansion Villa területén tartózkodunk?
Roseau nevezetességei közé tartozik a The Old Mill Cultural Centre és az Our Lady of Fair Haven Cathedral, amelyek 4 km-re, illetve 3 km-re találhatók a The Seclusive Mansion Villa területétől. Ezenkívül a Közkönyvtár (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.